Parke Satış ve Uygulama


Renk ve çeşit seçenekleri için lütfen arayınız

Ahşap sıcak sağlıklı diye tanımlarız nefes alır orta m ısısının değişiminden minimum etkilenir. Tozları bünyesinde barındırmaz temizliği kolaydır, dekorasyonun vazgeçilmezlerindendir. Sert ahşap zeminler zemin toprak seviyesinde veya üzerinde olmak kaydıyla beton plaka üzerine döşenebilir Bu zeminler sistirelenmek ve yeniden cilalanmak suretiyle kuşaklar boyunca kullanılabilir. Ahşap zeminler mekanın bağıl nem seviyesine bağlı olarak genişleme ve çekme yapar. Normalde, söz konusu değişimi göz önünde bulunduran döşemeci kurulum esnasında zemin ve duvar arasında genişleme payı bırakır. Bu boşlukları doldurmak için kullanılan çeşitli zemin süpürgelikleri ve aksesuarları bulunur.Lamine edilmiş ahşap

Değişik ahşap türlerinin birkaç katmanının veya aynı ahşap türünün farklı tabakalarının ısı ve basınç altında sıkıştırılıp birbirine yapıştırılmasıyla elde edilir. Lamine edilmiş zeminler nem düzeyindeki değişikliklerden pek etkilenmez. Toprak seviyesi, üstü veya altında kurulumları yapılabilir. Daha kalın üst yüzeyli bazı lamine lamine edilmiş ahşap zeminler, üç defaya kadar zımparalanabilir. Bazılarıysa beş defa sistre edilebilir.

Sentetik-Plastik laminatlar

Genelde 1/2 inç (1 inç=2,54 cm) kalınlığında olan plastik laminat kaplamalar yüksek basınç uygulanmış laminat ‘ın üst ve alt katmanları içine sarılmış bir lif levha merkezinden oluşur. Bu tip zeminlere sistire yapılamadığı gibi yeniden cila da uygulanamaz. Aşınma ve eskime durumunda ancak yenilenmeleri mümkündür. Genelde 10 ile 15 yıl arasında değişen üretici firma tarafından solma, leke ve aşınmalara karşı garantilidirler.

Ücretsiz keşif ve fiyat bilgisi için


0 532 598 12 24

× Canlı Destek